Letní školka v Rybičce 2020

Letní školka v Rybičce 2020

V Rybičce opět pořádáme během léta 4 turnusy letní příměstské školky. Čtěte dále, pokud chcete vědět víc :). K 11.3. je dostatek volných míst v prvním turnusu, ve druhém turnusu zbývá 1 volné místo, třetí turnus je zcela zaplněn a evidujeme náhradníky, ve čtvrtém turnusu je 1 volné místo.

Turnus 1: 29.6. – 3.7.2020

Hrátky, hrátky, prapohádky s pračlověkem do pohádky

Prožijeme pravěká dobrodružství :  Potkáme se s pra-ještěry, uvidíme soptit sopku, jako pračlovíčci si vyrobíme  pra-oděv , budeme sbírat pra-maliny a upečeme si něco pra-dobrého k snědku.  Připravíme si pra-nástroje na mamuta, budeme mamuty stopovat a vypravíme se na jejich lov. Vystrojíme si pra-hostinu. Pojedeme vlakem na výlet za pravěkým dobrodružstvím. Užívat si budeme i pra-moře. Pojď s námi zažít pravěk! J

 

Turnus 2: 13. – 17.7.2020

Kouzelná zahrada

Zahrada je zajímavé místo, kde se děje spousta věcí, kde se běhá, chodí, pozoruje, skáče se třeba panák a čte se.  Jsou tam zahradní slavnosti. V zahradě se můžeme zasnít a potkat neuvěřitelná stvoření a zažít spoustu dobrodružství. V zahradě rostou a žijí kamarádi, které můžeme hledat, můžeme zkoumat, co mají rádi a co jim dělá dobře, kterým můžeme vyprávět svoje příběhy a poslouchat, co říkají oni nám.  Zahrady se v čase a místě proměňují a my do některých nahlédneme. V zahradě je spousty práce s hlínou a rostlinami. V zahradě jsou skleníky a tam jsou orchideje, sukulenty, masožravky, publikace, vedro, marťani a taky… Do zahrady se chodí pro Můzu a Rutinu a nás si možná najdou.

 

Turnus 3: 20. – 24.7.2020

Čáry máry ententýky, poletíme do Afriky…

…přidržte si čepice…, protože zažijete veliké dobrodružství při poznávání afrického kontinentu i jeho fauny. Stanete se součástí afrického kmene a okusíte život tamního obyvatelstva. Naučíte se mnoho kmenových zvyků, tanců, řemesel a her. Pokud nám Bůh Slunce bude přát, strávíme většinu času venku, kde budeme především malovat a tvořit. Vyzkoušíme si hliněnou batiku, vyrobíme si africké šperky nebo rituální masku. Nebude chybět ani bubnování nebo bojovka o přežití v poušti!

 

Turnus 4: 27. – 31.7.2020

Mach a Šebestová na prázdninách v Rybičce

Prázdniny jsou senzace, všude samá legrace… a hlavně u nás v Rybičce! Zvláště, když se našeho tábora zúčastní i žáci 3.B. - Mach a Šebestová. Díky jejich kouzelnému sluchátku zažijeme spoustu zábavy a podíváme se i do světa. Co třeba velký výlet na Eiffelovu věž? S malými botaniky se vydáme objevovat kouzla Amazonského pralesa a ti teplomilní z vás si jistě vychutnají návštěvu afrických domorodců. Že se radši koupete? Pro sluchátko není žádný problém proměnit naši zahrádku v Havajské ostrovy... Tak dej se k nám, patří nám, sluchátko a Jonatán!

 

Tusnusy jsou týdenní, vždy po - pá 8-16 hodin.

Letní školka je určena dětem od cca 3,5 - do 7 let věku. Díky aktivnímu zážitkovému programu je důležitá předchozí zkušenost s docházkou do MŠ či podobného zařízení péče o děti. Nejstarší účastníci, kteří si program náležitě užijí, by měli být po 1 třídě ZŠ.

Cena za 1 týden je 3150 + 500 Kč stravné, tedy 3650 Kč. Cena zahrnuje veškerý materiál a úrazové pojištění dítěte.

Podrobné informace k pravidlům, storno podmínky a podklady k úhradě zašleme závazně přihlášeným zájemcům po zaplnění turnusů.

V případě dotazů či  závazného zájmu o letní školku kontaktujte ředitelku školky Petru Černou.

petra.cerna@natur.cuni.cz nebo tel. 734 179 878.

Neváhejte, termíny se rychle plní!

  • 3.3.2020
bottom