Letní školka 2024

Letní školka 2024

Letní školka probíhá formou týdenních turnusů vždy pondělí - pátek 8-16 hodin a je určená dětem ve věku cca 4 – 7 let (zúčastnit se mohou i děti po 1. nebo 2. ročníku ZŠ). Věková hranice předpokládá předchozí zapojení dítěte do školky, či jiného podobného zařízení a je vyspecifikovaná vždy u jednotlivých turnusů.

Cena týdenního turnusu je 3 400 Kč + 575 Kč stravné.

V ceně je započteno pojištění dětí i veškerý materiál, vstupy, suroviny na pečení apod.

Doporučujeme, aby se děti účastnily i odpoledního programu (vyjma pátku), aby o žádná dobrodružství nepřišly :).

Hlásit své děti můžete od 1. března 2024, závaznou rezervaci termínu můžete provést na petra.cerna@natur.cuni.cz , více informací na tel. 734 179 878.

V PRVNÍM TURNUSU SE NÁM UVOLNILO JEDNO MÍSTO. NA OSTATNÍ TURNUSY SE MŮŽETE HLÁSIT JAKO NÁHRADNÍCI.

 

A na co se můžete těšit?

 

15.7.- 19.7. 2024  Velká tajemství Anči a Pepíka

Dana Kettnerová a Zuzana Bartáčková - JEDNO VOLNÉ MÍSTO!

pro děti 3,5 – 7 let

Myšáci Anča a Pepík jsou nerozluční kamarádi, kteří jsou velmi zvídaví a ničeho se nebojí. A to ani záhad a tajemství. Pojďme společně s nimi některá odhalit!

Třeba v trávě, kde my skáčeme, běháme… Anča s Pepíkem na svých tajných cestách prozkoumají všechna zákoutí zahrady, potkají různé zástupce hmyzí říše, kteří jim poradí, kde najít tajný východ ze zahrady. V lese zase objeví malý potůček, který začarovala Žabí královna. Podaří se nám ho společně s Ančou a Pepíkem vyčistit a vrátit mu jeho původní krásu? Vydáme se také do dalekých končin za lučním kvítím, za kterého uvaříme kouzelný lektvar. Všechna objevená tajemství zaznamenáme do vlastního „myšího“ deníčku.

Vypravme se prožít dobrodružství myší říše. S Ančou a Pepíkem nebude o napětí nouze!

 

22. 7. – 26.7. Tataťukova dobrodružství aneb Cesta za nejkrásnějím krystalem 

Milada Kuncová a Zuzana Bartáčková

4-7 (8) let

Zveme vás na neobyčejnou pouť se stromovým skřítkem Tataťukem pro vzácný krystal.

Čekají nás přípravy na dalekou cestu a putování za různými drahokamy s důležitým posláním donést králi ten nejkrásnější. Na cestu si vyrobíme kouzelnou kápi a upečeme si dobré jídlo. Cestou nás čekají  mnohá překvapení. Naučíme se porozumět kráse krystalů a kamenů, objevovat je budeme ve školce i v jejím okolí. Podnikneme výpravu na „Krystalovou horu“ (berounské muzeum). Ukážeme si, jak kameny vznikají, pokusy s nimi nám odhalí jejich jedinečné vlastnosti.

Dokáže nakonec Tataťuk vybrat ten nejvhodnější drahokam do královy koruny? A podaří se to i nám? Pojď s námi i Ty zažít tento příběh.

 

12. – 16.8.2024 Putování dávnou Prahou II 

Jitka Vinklerová a Debora Koubská

pro děti 5-8 (9) let

Pojďte se s námi vydat na cestu do dob dávno a dávno minulých. Víte, jak vypadala Praha v době prvohor při kambrijské explozi organismů? Zajímá vás, kde se tu usídlili první lidé a kde stálo velké keltské hradiště? Máte rádi dobu statečných rytířů a urozených dam? Pokud ano, jste ti praví účastníci naší letní školky Putování dávnou Prahou II. Každý den se vydáme prozkoumat jednu historickou epochu, prožijeme si na vlastní kůži dávné časy a dozvíme se spoustu nových informací. Čeká nás přitom spousta legrace a dobrodružství.

Těšíme se na viděnou!

  • 19.2.2024
bottom