Letní školka 2022

Letní školka 2022

Letní školka 2022

Letní školka probíhá formou týdenních turnusů vždy pondělí - pátek 8-16 hodin a je určená dětem ve věku cca 4 – 7 let (zúčastnit se mohou i děti po 1.ročníku ZŠ). Dolní věková hranice předpokládá předchozí zapojení dítěte do školky či jiného podobného zařízení.

Cena týdenního turnusu je 3 460 Kč + 525 Kč stravné.

V ceně je započteno pojištění dětí i veškerý materiál, suroviny na pečení apod.

Doporučujeme, aby se děti účastnily i odpoledního programu (vyjma pátku), aby o žádná dobrodružství nepřišly :).

Hlásit své děti můžete od 1. března 2022, závaznou rezervaci termínu můžete provést na petra.cerna@natur.cuni.cz , více informací na tel. 734 179 878.

 


Tataťukova dobrodružství – cesta stromového skřítka (4 – 7 let) 

Milada Kuncová, Johana Bohmová

11. - 15.7.2022 

Máte rádi pohádky a sníte o tom být někdy na chvilku někým jiným, zažít dobrodružství na jaká jste doposud nebyli zvyklí? Jaké to je být statečný, vypravit se na „nebezpečnou“ cestu?

Náš kamarád, stromový skřítek, už nechce žít pod zemí a natahovat kořínky rostlinek, chce se stát strážcem pokladu. Aby se jím mohl stát, musí se nejdříve vypravit na dobrodružnou cestu a získat nejkrásnější kámen pro svého krále.

My mu s dětmi pomůžeme tím, že ho na jeho cestě budeme doprovázet. Než se vypravíme na cestu, musíme získat kouzelné kladívko, vyrobíme si cestovní plášť, upečeme něco dobrého, abychom byli silní, a budeme zkoumat kameny, abychom dokázali vybrat ten nejkrásnější pro krále.

 

 

Dobrodružství s Vikingem Vikem (4 - 7 let)  

Johana Bohmová, Dana Kettnerová

18. – 22. 7. 2022

Vydejte se s námi za dobrodružstvím na moře, kde žije statečný Viking Vik. Je to malý kluk, ale zná spoustu fíglů a je chytřejší než všichni neohrožení bojovníci dohromady.

Při našem společném putování se vydáme na výpravu do mořských hlubin, vyzkoušíme svou sílu, odvahu a orientaci v námořních mapách. Naučíme se některým námořním dovednostem a vyrobíme si amulet pro ochranu a štěstí na cestách. A kdo ví, třeba společně s Vikem objevíme na našich cestách bájný zlatý poklad.

Těšíme se na týden plný dobrodružství. :)

 

 

Putování za nejmocnějším kouzlem (4 - 7 let) k 7.7.  máme poslední 1 volné místo (informace z 21.7.) 

Jitka Vinklerová, Hana Svobodová

8. – 12.8.2022

Naše prázdninové putování bude trochu pohádkové, trochu dobrodružné. Zveme všechny holky a kluky, kteří se s námi chtějí vydat zachránit kouzelný les.

Cestou potkáme rozmanité přátelské i nepřátelské bytosti a překonáme mnoho nástrah. Vyzkoušíme si obratnost, odvahu, projdeme nebezpečným územím, dozvíme se něco o zvířatech, o kamenech, o bylinkách, uvaříme kouzelný lektvar, a zjistíme, co je nejmocnější kouzlo na světě.

Les zatím usychá, ale čeká na své malé zachránce…

  • 14.2.2022
bottom