Letní školka 2019

Letní školka 2019

Letní školka je vždy od pondělka do pátku 8-16 hodin.    Probíhá v  prázdninovém duchu zážitkovou formou.   Do školky se mohou přihlásit děti ve věku 3 (4) – 7 (8) let. Nejstarší děti po 1. ročníku ZŠ. Školka je určena dětem, které již mají zkušenosti se školkou či podobným zařízením.   Cena za 1., 3. a 4. týden je 3 150 Kč + 450 Kč stravné.   v  Cena za 2. týden s každodenní celodenní angličtinou je 4 050 Kč + 450 Kč stravné.   Cena zahrnuje veškerý materiál a úrazové pojištění dětí.    Hlásit se můžete ředitelce školky Petře Černé : petra.cerna@natur.cuni.cz, bližší informace na telefonu: 734 179 878.

Letní školka v Přírodovědné školce Rybičce 2019

 

8. 7. – 12.7. Putování stromového skřítka

 (aktuálně volná poslední dvě místa a 1-2 náhradníci)

Milada Kuncová a Zuzana Karpecká

 

Zveme vás na neobyčejnou cestu se stromovým skřítkem Tataťukem pro vzácný krystal. Čekají nás důležité přípravy na dalekou cestu, kdy si budeme muset vyrobit kouzelnou kápi, obstarat permonické kladívko, upéci dobré jídlo na cestu, a vytvořit šperkovnici na vzácný drahokam. Naučíme se porozumět kráse krystalů a  kamenů, objevovat je budeme ve školce i v jejím okolí. Ukážeme si, jak kameny vznikají, pokusy nám odhalí jejich jedinečné vlastnosti. Dokáže nakonec Tataťuk vybrat ten nejlepší do královy koruny?

 

 

 15.7. – 19.7. ONCE UPON A TIME IN A STORYLAND…

aneb prožitkový tvořivý týden s angličtinou

  (aktuálně volná poslední dvě místa a 1-2 náhradníci)

Jana Šulcová a Petra Černá

 

… Byla nebyla jedna neobyčejná zem… zem plná pohádkových příběhů a na první pohled by se zdálo, že je vše tak jak má být, ale je tomu vskutku tak??!! Srdečně jste zváni na prožitkově tvořivý týden, kdy si od rána do odpoledne budeme hrát, objevovat, ale především si osvojovat angličtinu. Čekají nás dny protkané tvořivými úkoly, písničkami, říkačkami a pohádkami především. Společně také jednu vytvoříme a bude-li chuť, v závěru týdne si ji pro radost zahrajeme.

Kdo si rád hraje a zpívá, tomu se brána “Storylandu“ otevírá! Neváhejte a přidejte se do „pohádkovo-badatelské“ party. Máte se rozhodně nač těšit! Nabízím vám báječnou příležitost učit se angličtině s radostí a hravostí!

Heslo: FUN (zábava) J

 Functional….Understanding…..Natural

 

 

22. – 26.7. Staré pověsti české anebo Naše zemička

(tento turnus je obsazen)

Zuzana Bartáčková a Štěpánka Apetaurová

Prožijte na vlastní kůži příběh z naší dávné minulosti. S praotcem Čechem vystoupáme na samotný Říp a objevíme tu nejkrásnější zemi. Kazi nás naučí tajemství koření i bylinek. Vysocháme pohanského bůžka pro Tetu a vyzkoušíme si vlastní sílu a odvahu, jakou byl obdarován Bivoj. Nakonec snad společně najdeme moudré Libuši jejího Přemysla.

Však se nám za to bohatě odmění! Těšíme se na vás v týdnu rytmu, pohybu a tvoření!

 

29.7. – 2.8. Vítejte v Třeskoprskách! aneb Čtyřlístek v Rybičce

 Zuzana Karpecká a Zuzana Bartáčková

 (aktuálně volná poslední dvě místa a 1-2 náhradníci)


Vydejte se s námi na prázdniny do Třeskoprsk! S našimi kamarády ze Čtyřlístku strávíme týden plný zážitků a dobrodružství. Po tréninku s Pinďou si jistě zasloužíme nějakou Fifinčinu dobrotu. Ale pozor na Bobíka! Ten rád ochutná i to, co není pro něj. Po jídle však zahálet rozhodně nebudeme! Do své laboratoře nás totiž pozve také Myšpulín… V Třeskoprskách není pro nudu místo!

 

 

  • 23.2.2019
bottom