Letní příměstská školka 2017

Letní příměstská školka 2017

se koná v termínech 10.7. - 4.8.2017.

Přírodovědná školka Rybička Přírodovědecké fakulty UK www.skolkarybicka.cz pořádá jako každoročně letní příměstskou školku. Pro děti jsou připravena témata přírodovědná i dobrodružná. Školka se koná v termínech 10. 7.– 4. 8. 2017 vždy od pondělí do pátku 8-16 hodin;  je určena dětem od 3-4 let do ukončení první třídy na ZŠ (7-8 let). Cena týdenního turnusu je 2 200 Kč včetně stravného, materiálu a pojištění.

Zájemci kontaktujte ředitelku školky Petru Černou petra.cerna@natur.cuni.cz, případné dotazy na tel. 734 179 878.

Máme několik posledních volných míst!

Chystáme pro vás:

10.7. – 14.7. Rytířova cesta

Chceš se stát rytířem? Vrátíme se do doby rytířů a princezen. Vyzkoušíme tvou statečnost v rytířských kláních. Moudrost a zkušenost získáme v apatyce a od babky bylinkářky, jejíž byliny ochutnáme ve středověké kuchyni. Vyrobíme si rytířskou zbroj a zavítáme na tajuplné středověké hrady. Čeká nás cesta za pokladem.

 

17.7. – 21.7. V moři je místa dost alias námořnická výprava

Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu do mořských hlubin. Svou posádku nejprve prověříme v námořnických dovednostech a vyrobíme si námořnický oděv. Probádáme dno oceánu a prozkoumáme vlastnosti vody. Své objevy budeme pečlivě zaznamenávat do lodního deníku. Na zdatné námořníky čeká v závěru plavby poklad.

 

 24.7. – 28.7. Putování Asií

Navštívíme všemožné kouty největšího kontinentu světa. Ochutnáme tradiční čínskou kuchyni, vyzkoušíme čaje různých vůní a chutí. Zdoláme Mount Everest, na kterém sídlí čínský drak střežící poklad. Zacvičíme si jógu a naučíme se vějířový tanec. A nakonec se uvolníme při tradiční hudbě. 

 

31.7. – 4.8. Cesta pravěkem

Společně projdeme různá období pravěku - od soptících sopek, přes děsivé dinosaury, až po návštěvu zručného pravěkého člověka. Vyrobíme si sopku, vykopeme zkameněliny dinosaurů, pračlověk nám ukáže pokusy s ohněm a na závěr ulovíme mamuta.

  • 27.2.2017
bottom